sobota, 15 lutego 2014

Prezent od Hipp

Jakiś czas temu zamówiłam na http://hipp.pl/ pakiet próbek Hipp. Po zarejestrowaniu się w klubie maluszka, po ukończeniu przez dziecko 6 miesiąca życia można zamówić darmowe próbki. Widziałam, że dziewczyny dostawały słoiczek z deserkiem, soczek, łyżeczki dlatego tym bardziej nie mogłam doczekać się mojego pakietu dla maluszka. Jakie było moje zdziwienie gdy znalazłam w skrzynce przesyłkę od Hipp'a. A co w niej było? Spójrzcie sami.


Łyżeczka, jedna saszetka herbaty i dwa kupony rabatowe do Rossmann'a
Przyznam szczerze, że jestem niemiło zaskoczona.
A Wy wysyłaliście zamówienie na ten pakiet? Co w nim było?

7 komentarzy:

 1. Ja niedawno dostałam taki sam pakiet :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że Hipp tak nas rozczarował

   Usuń
  2. my również go dostaliśmy. Za to z BebiProgram ostatnio przyszła do nas paczuszka, a w niej: śliniaczek, saszetka mleka następnego i poradnik.

   Usuń
  3. Taki zestaw dostaje sie pocztą. Jeden z kuponów do Rossmana zezwala na zakup za symboliczny 1 grosz zestawu od Hippa i dopiero tam są słoiczki :) Więc spokojnie ;)

   Usuń
 2. Ja dostałam w ciąży poradnik, naklejkę na szybkę do samochodu, że jedzie w nim maluszek i jedną saszetkę herbatki laktacyjnej, a właśnie teraz niedawno (13 kwietnia) maluszek skończył 4 miesiące i otrzymałam kupon hipp na paczkę do odbioru w rossmanie za 1gr gdzie znajdował się słoiczek "młoda marchew z ziemniakami" od 4 miesiąca i "sok 100% z jabłek", oprócz tego dostałam jeszcze łyżeczkę dla maluszka i pakiet kuponów rabatowych na słoiczki, soczki, herbatki i produkty do pielęgnacji dla maluszka. Byłam zarejestrowana w programie rossne z rossmana i na stronie hipp. Na stronach nic nie zamawiałam i byłam szczerze mówiąc bardzo mile zaskoczona. Mi się wydaje, że chyba każdy powinien dostać to samo?? Może wysyłają w różym czasie kupony i gratisy dostosowane do danej grupy wiekowej dzieci? hmm

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dostałam ze 3 razy . Dwa razy do odebrabia w rossmanie a jedna kurierem. .+ tą z herbatką ,,a od czau do czasu próbka mleka hipp 2 też przychodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać na załączonym obrazku były tylko 2 kupony rabatowe do Rossmana, nic za grosz :-( Chyba po prostu mam pecha, bo Oliwka skończyła już rok, a innych przesyłek od Hippa nie było

   Usuń